• en
  • de
  • fr
Search
Telefoon nummer
+31(0)88 226 34 56

Contactpersonen

HomeWie zijn wijContactpersonen

Contactpersonen bij Bodijn

Jan Wasserman

Eigenaar
e-mail: j.wasserman@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 04
mobiel: +31 (0)6 510 63 516 

Meer over Jan

Jos Wasserman

Mede-eigenaar
e-mail: jm.wasserman@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 03
mobiel: +31 (0)6 517 86 080

Meer over Jos

Richard van der List

Hoofd verkoop
e-mail: r.vdlist@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 02
mobiel: +31 (0)6 510 97 118 

Meer over Richard

Denise Kokshoorn

Receptioniste en administratief medewerker
e-mail: d.kokshoorn@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 01

Meer over Denise

Dennis Doeve

Bedrijfsleider
e-mail: d.doeve@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 15

Meer over Dennis

Rens van Holstein

Buitendienst
e-mail: r.vholstein@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 09
mobiel: +31 (0)6 455 84 194 

Meer over Rens

Cor van Leeuwen

Ontwerper en uitvoerder panelen
e-mail: c.vleeuwen@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 09

Meer over Cor

Walter Alsemgeest

Chef werkplaats
e-mail: w.alsemgeest@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 19

Meer over Walter

Ed Koppenol

projectleider en senior engineer
e-mail: e.koppenol@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 05

Meer over Ed

Rick van Leeuwen

project engineer
e-mail: r.vleeuwen@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 08

Meer over Rick

Peter Rensen

buitendienst
e-mail: p.rensen@bodijn.nl
tel. +31 (0)88 226 34 09
mobiel: +31 (0)6 13 322 705

Meer over Peter

Dennis van Ruijven

buitendienst



Meer over Dennis